دکتر سید بزرگمهر هدایتی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید بزرگمهر هدایتی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید بزرگمهر هدایتی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید بزرگمهر هدایتی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید بزرگمهر هدایتی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید بزرگمهر هدایتی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید بزرگمهر هدایتی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید بزرگمهر هدایتی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید بزرگمهر هدایتی

دکتر سید بزرگمهر هدایتی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید بزرگمهر هدایتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید بزرگمهر هدایتی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید بزرگمهر هدایتی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید بزرگمهر هدایتی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید بزرگمهر هدایتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید بزرگمهر هدایتی

دکتر سید بزرگمهر هدایتی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید بزرگمهر هدایتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید بزرگمهر هدایتی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.