درمانکده
دکتر ناهید زارع زاده مهریزی

دکتر ناهید زارع زاده مهریزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناهید زارع زاده مهریزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناهید زارع زاده مهریزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناهید زارع زاده مهریزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناهید زارع زاده مهریزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناهید زارع زاده مهریزی چیست؟

دکتر ناهید زارع زاده مهریزی فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر ناهید زارع زاده مهریزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناهید زارع زاده مهریزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناهید زارع زاده مهریزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناهید زارع زاده مهریزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناهید زارع زاده مهریزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناهید زارع زاده مهریزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناهید زارع زاده مهریزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید زارع زاده مهریزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ناهید زارع زاده مهریزی

دکتر ناهید زارع زاده مهریزی فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناهید زارع زاده مهریزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59601 هستند. آدرس مطب دکتر ناهید زارع زاده مهریزی تهران است. شما میتوانید از دکتر ناهید زارع زاده مهریزی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناهید زارع زاده مهریزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناهید زارع زاده مهریزی

دکتر ناهید زارع زاده مهریزی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناهید زارع زاده مهریزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناهید زارع زاده مهریزی فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر