نوبت دهی دکتر منیژه روحی خشه حیران  متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

دکتر منیژه روحی خشه حیران

متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
شماره نظام پزشکی : 66213
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر منیژه روحی خشه حیران نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر منیژه روحی خشه حیران چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر منیژه روحی خشه حیران چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر منیژه روحی خشه حیران مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر منیژه روحی خشه حیران رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر منیژه روحی خشه حیران نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر منیژه روحی خشه حیران چقدر است؟

Item 1 of 9

دربارۀ دکتر منیژه روحی خشه حیران

دکتر منیژه روحی خشه حیران متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منیژه روحی خشه حیران یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 66213 هستند. آدرس مطب دکتر منیژه روحی خشه حیران تهران است. شما میتوانید از دکتر منیژه روحی خشه حیران خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر منیژه روحی خشه حیران 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر منیژه روحی خشه حیران جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منیژه روحی خشه حیران

دکتر منیژه روحی خشه حیران دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منیژه روحی خشه حیران مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منیژه روحی خشه حیران متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.