درمانکده
دکتر افشین کاظمی

دکتر افشین کاظمی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر افشین کاظمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر افشین کاظمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر افشین کاظمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر افشین کاظمی چیست؟

دکتر افشین کاظمی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر افشین کاظمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر افشین کاظمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر افشین کاظمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر افشین کاظمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر افشین کاظمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر افشین کاظمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر افشین کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افشین کاظمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر افشین کاظمی

دکتر افشین کاظمی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افشین کاظمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر افشین کاظمی تهران است. شما میتوانید از دکتر افشین کاظمی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر افشین کاظمی 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر افشین کاظمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افشین کاظمی

دکتر افشین کاظمی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر افشین کاظمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افشین کاظمی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر