درمانکده
دکتر خسرو ایازی

دکتر خسرو ایازی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 15:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 15:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر خسرو ایازی

مطب تهران

تهران - خیابان ولی عصر - نرسیده به میدان ونک - روبروی بیمارستان دی - ساختمان ٢٠٠٠ - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر خسرو ایازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خسرو ایازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خسرو ایازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خسرو ایازی چیست؟

دکتر خسرو ایازی متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر خسرو ایازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خسرو ایازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خسرو ایازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خسرو ایازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خسرو ایازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خسرو ایازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خسرو ایازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خسرو ایازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر خسرو ایازی

دکتر خسرو ایازی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر خسرو ایازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16648 هستند. آدرس مطب دکتر خسرو ایازی تهران - خیابان ولی عصر - نرسیده به میدان ونک - روبروی بیمارستان دی - ساختمان ٢٠٠٠ - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر خسرو ایازی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر خسرو ایازی 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر خسرو ایازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر خسرو ایازی

دکتر خسرو ایازی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر خسرو ایازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر خسرو ایازی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر