درمانکده
نعیم مهیاری

نعیم مهیاری

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نعیم مهیاری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نعیم مهیاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نعیم مهیاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نعیم مهیاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نعیم مهیاری چیست؟

نعیم مهیاری کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت نعیم مهیاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نعیم مهیاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نعیم مهیاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نعیم مهیاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نعیم مهیاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نعیم مهیاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نعیم مهیاری چقدر است؟

هزینه ویزیت نعیم مهیاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره نعیم مهیاری

نعیم مهیاری کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 8078 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 16 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه نعیم مهیاری

نعیم مهیاری کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به نعیم مهیاری مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از نعیم مهیاری کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر