درمانکده
دکتر علیرضا فلاحی

دکتر علیرضا فلاحی

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:30

آدرس مطب دکتر علیرضا فلاحی

مطب مشهد

مشهد - بلوار فردوسی - بین خیابان سمانه و چهارراه مهدی - طبقه همکف داروخانه اسماعیل زاده

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا فلاحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا فلاحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا فلاحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا فلاحی چیست؟

دکتر علیرضا فلاحی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا فلاحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا فلاحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا فلاحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا فلاحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا فلاحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا فلاحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا فلاحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا فلاحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا فلاحی

دکتر علیرضا فلاحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا فلاحی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا فلاحی مشهد - بلوار فردوسی - بین خیابان سمانه و چهارراه مهدی - طبقه همکف داروخانه اسماعیل زاده است. شما میتوانید از دکتر علیرضا فلاحی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا فلاحی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا فلاحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا فلاحی

دکتر علیرضا فلاحی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا فلاحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا فلاحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر