دکتر ماجده عبدالله زاده

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر ماجده عبدالله زاده نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر ماجده عبدالله زاده چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر ماجده عبدالله زاده چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر ماجده عبدالله زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ماجده عبدالله زاده رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر ماجده عبدالله زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر ماجده عبدالله زاده چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر ماجده عبدالله زاده

  دکتر ماجده عبدالله زاده عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ماجده عبدالله زاده یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر ماجده عبدالله زاده مشهد - نبش راهنمایی 21 - ساختمان 110 - واحد 103 است. شما میتوانید از دکتر ماجده عبدالله زاده خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ماجده عبدالله زاده 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر ماجده عبدالله زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر ماجده عبدالله زاده

  دکتر ماجده عبدالله زاده دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ماجده عبدالله زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ماجده عبدالله زاده عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.