دکتر نداسادات هاشمی نسب

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 11 بهمن
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر نداسادات هاشمی نسب نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر نداسادات هاشمی نسب چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر نداسادات هاشمی نسب چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر نداسادات هاشمی نسب مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نداسادات هاشمی نسب رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر نداسادات هاشمی نسب نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر نداسادات هاشمی نسب چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر نداسادات هاشمی نسب

  دکتر نداسادات هاشمی نسب عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نداسادات هاشمی نسب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر نداسادات هاشمی نسب تهران - مرزداران - قبل از پل یادگار - ساختمان نگین آسمان - بلوک A - واحد 11 - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر نداسادات هاشمی نسب خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نداسادات هاشمی نسب 11 بهمن است. بیماران و مراجعین دکتر نداسادات هاشمی نسب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر نداسادات هاشمی نسب

  دکتر نداسادات هاشمی نسب دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نداسادات هاشمی نسب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نداسادات هاشمی نسب عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.