دکتر سیدحسام الدین مدرس

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سیدحسام الدین مدرس نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدحسام الدین مدرس چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدحسام الدین مدرس چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدحسام الدین مدرس مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدحسام الدین مدرس رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدحسام الدین مدرس نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدحسام الدین مدرس چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سیدحسام الدین مدرس

دکتر سیدحسام الدین مدرس عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدحسام الدین مدرس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سیدحسام الدین مدرس تهران - خیابان آزادی - بعد از دانشگاه شریف - کوچه آران - پلاک ۱۱ - واحد 2 است. شما میتوانید از دکتر سیدحسام الدین مدرس خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سیدحسام الدین مدرس 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سیدحسام الدین مدرس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدحسام الدین مدرس

دکتر سیدحسام الدین مدرس دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدحسام الدین مدرس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدحسام الدین مدرس عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.