درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:30

آدرس مطب دکتر شهلا نوری اردبیلی

مطب تهران

تهران - چهارراه فرمانیه - جنب باشگاه فرمانیه - ساختمان پزشکان 241 - طبقه اول - واحد 1 و 2

هنوز بیمارهای دکتر شهلا نوری اردبیلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهلا نوری اردبیلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهلا نوری اردبیلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهلا نوری اردبیلی چیست؟

دکتر شهلا نوری اردبیلی فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهلا نوری اردبیلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهلا نوری اردبیلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهلا نوری اردبیلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهلا نوری اردبیلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهلا نوری اردبیلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهلا نوری اردبیلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهلا نوری اردبیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهلا نوری اردبیلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهلا نوری اردبیلی

دکتر شهلا نوری اردبیلی فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهلا نوری اردبیلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 87475 هستند. آدرس مطب دکتر شهلا نوری اردبیلی تهران - چهارراه فرمانیه - جنب باشگاه فرمانیه - ساختمان پزشکان 241 - طبقه اول - واحد 1 و 2 است. شما میتوانید از دکتر شهلا نوری اردبیلی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شهلا نوری اردبیلی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شهلا نوری اردبیلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهلا نوری اردبیلی

دکتر شهلا نوری اردبیلی دارای مدرک فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهلا نوری اردبیلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهلا نوری اردبیلی فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر