درمانکده
دکتر داود دادروان

دکتر داود دادروان

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر داود دادروان

مطب تبریز

تبریز - چهارراه لاله - روبروی مجتمع تجاری لاله - کلینیک اسرار

هنوز بیمارهای دکتر داود دادروان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر داود دادروان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر داود دادروان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر داود دادروان چیست؟

دکتر داود دادروان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر داود دادروان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر داود دادروان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر داود دادروان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر داود دادروان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر داود دادروان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر داود دادروان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر داود دادروان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داود دادروان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر داود دادروان

دکتر داود دادروان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر داود دادروان یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر داود دادروان تبریز - چهارراه لاله - روبروی مجتمع تجاری لاله - کلینیک اسرار است. شما میتوانید از دکتر داود دادروان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر داود دادروان 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر داود دادروان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر داود دادروان

دکتر داود دادروان دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر داود دادروان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر داود دادروان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر