درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

240,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

240,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 08:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر فائزه سجادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فائزه سجادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فائزه سجادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فائزه سجادی چیست؟

فائزه سجادی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت فائزه سجادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فائزه سجادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فائزه سجادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فائزه سجادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فائزه سجادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فائزه سجادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فائزه سجادی چقدر است؟

هزینه ویزیت فائزه سجادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فائزه سجادی

فائزه سجادی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به شماره نظام روانشناسی 302974 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فائزه سجادی

فائزه سجادی کارشناس روانشناسی بالینی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فائزه سجادی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فائزه سجادی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر