درمانکده
دکتر علیرضا ذاکر

دکتر علیرضا ذاکر

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

105,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر علیرضا ذاکر

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - دوراهی قلهک - کوچه مرشدی - پلاک ۹ - کلینیک ایرانفیت

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا ذاکر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا ذاکر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا ذاکر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا ذاکر چیست؟

دکتر علیرضا ذاکر متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا ذاکر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا ذاکر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا ذاکر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا ذاکر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا ذاکر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا ذاکر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا ذاکر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا ذاکر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا ذاکر

دکتر علیرضا ذاکر متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا ذاکر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 56581 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا ذاکر تهران - خیابان شریعتی - دوراهی قلهک - کوچه مرشدی - پلاک ۹ - کلینیک ایرانفیت است. شما میتوانید از دکتر علیرضا ذاکر خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا ذاکر 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا ذاکر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا ذاکر

دکتر علیرضا ذاکر دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا ذاکر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا ذاکر متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر