دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی

فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 18 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی

دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی 18 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی

دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی دارای مدرک فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی و متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم بیگم حاجی قاسمی فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.