دکتر پوریا مهره چی کاشانی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر پوریا مهره چی کاشانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر پوریا مهره چی کاشانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پوریا مهره چی کاشانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پوریا مهره چی کاشانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پوریا مهره چی کاشانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پوریا مهره چی کاشانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پوریا مهره چی کاشانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پوریا مهره چی کاشانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر پوریا مهره چی کاشانی

دکتر پوریا مهره چی کاشانی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پوریا مهره چی کاشانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر پوریا مهره چی کاشانی تهران است. شما میتوانید از دکتر پوریا مهره چی کاشانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پوریا مهره چی کاشانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پوریا مهره چی کاشانی

دکتر پوریا مهره چی کاشانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پوریا مهره چی کاشانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پوریا مهره چی کاشانی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.