درمانکده
دکتر مریم فاطمی تکیه

دکتر مریم فاطمی تکیه

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم فاطمی تکیه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم فاطمی تکیه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم فاطمی تکیه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم فاطمی تکیه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم فاطمی تکیه چیست؟

دکتر مریم فاطمی تکیه پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم فاطمی تکیه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم فاطمی تکیه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم فاطمی تکیه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم فاطمی تکیه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم فاطمی تکیه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم فاطمی تکیه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم فاطمی تکیه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم فاطمی تکیه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مریم فاطمی تکیه

دکتر مریم فاطمی تکیه عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم فاطمی تکیه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مریم فاطمی تکیه تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم فاطمی تکیه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم فاطمی تکیه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم فاطمی تکیه

دکتر مریم فاطمی تکیه دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم فاطمی تکیه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم فاطمی تکیه عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر