درمانکده
دکتر احمد شیرین زاده دستگیری

دکتر احمد شیرین زاده دستگیری

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احمد شیرین زاده دستگیری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر احمد شیرین زاده دستگیری

مطب بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)

بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) - ستارخان - خیابان نیایش - نبش خیابان منصوری

مطب بیمارستان شهدای هفتم تیر

بیمارستان شهدای هفتم تیر - شهرری - انتهای خیابان شهید رجایی جنوب

هنوز بیمارهای دکتر احمد شیرین زاده دستگیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد شیرین زاده دستگیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد شیرین زاده دستگیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد شیرین زاده دستگیری چیست؟

دکتر احمد شیرین زاده دستگیری فوق تخصص توراکس هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد شیرین زاده دستگیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد شیرین زاده دستگیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد شیرین زاده دستگیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد شیرین زاده دستگیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد شیرین زاده دستگیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد شیرین زاده دستگیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد شیرین زاده دستگیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد شیرین زاده دستگیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احمد شیرین زاده دستگیری

دکتر احمد شیرین زاده دستگیری فوق تخصص توراکس به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر احمد شیرین زاده دستگیری: بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) - ستارخان - خیابان نیایش - نبش خیابان منصوری و بیمارستان شهدای هفتم تیر - شهرری - انتهای خیابان شهید رجایی جنوب

تجربه دکتر احمد شیرین زاده دستگیری

دکتر احمد شیرین زاده دستگیری فوق تخصص توراکس است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر احمد شیرین زاده دستگیری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر احمد شیرین زاده دستگیری فوق تخصص توراکس به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر