درمانکده
دکتر مجید مسعودی

دکتر مجید مسعودی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مجید مسعودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر مجید مسعودی

مطب تهران

تهران - شهران - جنب فرهنگسرای معرفت - مجتمع شهران - طبقه ۳ - واحد۷

هنوز بیمارهای دکتر مجید مسعودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجید مسعودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجید مسعودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجید مسعودی چیست؟

دکتر مجید مسعودی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مجید مسعودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجید مسعودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجید مسعودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجید مسعودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجید مسعودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجید مسعودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجید مسعودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید مسعودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مجید مسعودی

دکتر مجید مسعودی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجید مسعودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مجید مسعودی تهران - شهران - جنب فرهنگسرای معرفت - مجتمع شهران - طبقه ۳ - واحد۷ است. شما میتوانید از دکتر مجید مسعودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مجید مسعودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مجید مسعودی

دکتر مجید مسعودی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجید مسعودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجید مسعودی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر