درمانکده
دکتر مهدیه اسماعیلی

دکتر مهدیه اسماعیلی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدیه اسماعیلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر مهدیه اسماعیلی

مطب تهران

تهران - نیاوران (خیابان شهید باهنر) - نرسیده به چهارراه مژده (نجابت جو) - جنب بانک سپه‌ - پلاک ۴۲۹ - طبقه سوم‌ - واحد ۷

هنوز بیمارهای دکتر مهدیه اسماعیلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدیه اسماعیلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدیه اسماعیلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدیه اسماعیلی چیست؟

دکتر مهدیه اسماعیلی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدیه اسماعیلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدیه اسماعیلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدیه اسماعیلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدیه اسماعیلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدیه اسماعیلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدیه اسماعیلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدیه اسماعیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدیه اسماعیلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهدیه اسماعیلی

دکتر مهدیه اسماعیلی عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مهدیه اسماعیلی: تهران - نیاوران (خیابان شهید باهنر) - نرسیده به چهارراه مژده (نجابت جو) - جنب بانک سپه‌ - پلاک ۴۲۹ - طبقه سوم‌ - واحد ۷

تجربه دکتر مهدیه اسماعیلی

دکتر مهدیه اسماعیلی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهدیه اسماعیلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهدیه اسماعیلی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر