درمانکده
دکتر بهروز ایزدی

دکتر بهروز ایزدی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر بهروز ایزدی

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - روبروی بیمارستان مدرس - ساختمان پزشکان پلیکان - طبقه دوم - واحد ۳

هنوز بیمارهای دکتر بهروز ایزدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهروز ایزدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهروز ایزدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهروز ایزدی چیست؟

دکتر بهروز ایزدی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر بهروز ایزدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهروز ایزدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهروز ایزدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهروز ایزدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهروز ایزدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهروز ایزدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهروز ایزدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهروز ایزدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بهروز ایزدی

دکتر بهروز ایزدی متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 138568 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر بهروز ایزدی: تهران - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - روبروی بیمارستان مدرس - ساختمان پزشکان پلیکان - طبقه دوم - واحد ۳

تجربه دکتر بهروز ایزدی

دکتر بهروز ایزدی متخصص داخلی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بهروز ایزدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بهروز ایزدی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر