دکتر سید محمدجواد دانشگر

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید محمدجواد دانشگر نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محمدجواد دانشگر چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محمدجواد دانشگر چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محمدجواد دانشگر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محمدجواد دانشگر رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدجواد دانشگر نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدجواد دانشگر چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید محمدجواد دانشگر

دکتر سید محمدجواد دانشگر متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمدجواد دانشگر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید محمدجواد دانشگر تهران است. شما میتوانید از دکتر سید محمدجواد دانشگر خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید محمدجواد دانشگر 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید محمدجواد دانشگر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمدجواد دانشگر

دکتر سید محمدجواد دانشگر دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمدجواد دانشگر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمدجواد دانشگر متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.