درمانکده
دکتر اسماعیل جمشید نژاد

دکتر اسماعیل جمشید نژاد

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

60,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:20
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر اسماعیل جمشید نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اسماعیل جمشید نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اسماعیل جمشید نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اسماعیل جمشید نژاد چیست؟

دکتر اسماعیل جمشید نژاد متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر اسماعیل جمشید نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اسماعیل جمشید نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اسماعیل جمشید نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اسماعیل جمشید نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اسماعیل جمشید نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اسماعیل جمشید نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل جمشید نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل جمشید نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر اسماعیل جمشید نژاد

دکتر اسماعیل جمشید نژاد متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 104391 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر اسماعیل جمشید نژاد

دکتر اسماعیل جمشید نژاد متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر اسماعیل جمشید نژاد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر اسماعیل جمشید نژاد متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر