نوبت دهی دکتر عبدالحسین ستوده نیا  متخصص داخلی

دکتر عبدالحسین ستوده نیا

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : 79931
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر عبدالحسین ستوده نیا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالحسین ستوده نیا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالحسین ستوده نیا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالحسین ستوده نیا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالحسین ستوده نیا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالحسین ستوده نیا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین ستوده نیا چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر عبدالحسین ستوده نیا

دکتر عبدالحسین ستوده نیا متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالحسین ستوده نیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79931 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالحسین ستوده نیا تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالحسین ستوده نیا خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالحسین ستوده نیا 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالحسین ستوده نیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالحسین ستوده نیا

دکتر عبدالحسین ستوده نیا دارای مدرک متخصص داخلی و دارای برد تخصصی داخلی و نفر اول آزمون برد رتبه برتر امتحان بورد داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالحسین ستوده نیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالحسین ستوده نیا متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.