درمانکده
دکتر عبدالحسین ستوده نیا

دکتر عبدالحسین ستوده نیا

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

104,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

104,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:40
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر عبدالحسین ستوده نیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالحسین ستوده نیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالحسین ستوده نیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالحسین ستوده نیا چیست؟

دکتر عبدالحسین ستوده نیا متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالحسین ستوده نیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالحسین ستوده نیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالحسین ستوده نیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالحسین ستوده نیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالحسین ستوده نیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالحسین ستوده نیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین ستوده نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین ستوده نیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عبدالحسین ستوده نیا

دکتر عبدالحسین ستوده نیا متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالحسین ستوده نیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79931 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالحسین ستوده نیا تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالحسین ستوده نیا خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالحسین ستوده نیا 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالحسین ستوده نیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالحسین ستوده نیا

دکتر عبدالحسین ستوده نیا دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالحسین ستوده نیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالحسین ستوده نیا متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر