درمانکده
دکتر سیدرضا سهروردی

دکتر سیدرضا سهروردی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدرضا سهروردی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدرضا سهروردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدرضا سهروردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدرضا سهروردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدرضا سهروردی چیست؟

دکتر سیدرضا سهروردی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدرضا سهروردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدرضا سهروردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدرضا سهروردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدرضا سهروردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدرضا سهروردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدرضا سهروردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا سهروردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا سهروردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیدرضا سهروردی

دکتر سیدرضا سهروردی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدرضا سهروردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر سیدرضا سهروردی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدرضا سهروردی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدرضا سهروردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدرضا سهروردی

دکتر سیدرضا سهروردی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدرضا سهروردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدرضا سهروردی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر