درمانکده
دکتر وحید آقاسی زاده

دکتر وحید آقاسی زاده

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر وحید آقاسی زاده

مطب مشهد

مشهد - خیابان احمدآباد - نبش محتشمی 2 - ساختمان پزشکان سینوهه

هنوز بیمارهای دکتر وحید آقاسی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر وحید آقاسی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر وحید آقاسی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر وحید آقاسی زاده چیست؟

دکتر وحید آقاسی زاده متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر وحید آقاسی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر وحید آقاسی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر وحید آقاسی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر وحید آقاسی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر وحید آقاسی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر وحید آقاسی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر وحید آقاسی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید آقاسی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر وحید آقاسی زاده

دکتر وحید آقاسی زاده متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر وحید آقاسی زاده یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر وحید آقاسی زاده مشهد - خیابان احمدآباد - نبش محتشمی 2 - ساختمان پزشکان سینوهه است. شما میتوانید از دکتر وحید آقاسی زاده خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر وحید آقاسی زاده 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر وحید آقاسی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر وحید آقاسی زاده

دکتر وحید آقاسی زاده دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر وحید آقاسی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر وحید آقاسی زاده متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر