درمانکده
شیما رجب زاده

شیما رجب زاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر شیما رجب زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شیما رجب زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شیما رجب زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شیما رجب زاده چیست؟

شیما رجب زاده کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت شیما رجب زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شیما رجب زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شیما رجب زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شیما رجب زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شیما رجب زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شیما رجب زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شیما رجب زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت شیما رجب زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره شیما رجب زاده

شیما رجب زاده کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. شیما رجب زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب شیما رجب زاده تهران است. شما میتوانید از شیما رجب زاده خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت شیما رجب زاده 12 مهر است. بیماران و مراجعین شیما رجب زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه شیما رجب زاده

شیما رجب زاده دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به شیما رجب زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از شیما رجب زاده کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر