درمانکده
دکتر مرضیه نعمت صابری

دکتر مرضیه نعمت صابری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:30
مشاوره متنی

110,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مرضیه نعمت صابری

مطب مطب شرق تهران

مطب شرق تهران - بزرگراه امام علی (شمال به جنوب) - خروجی گلشن دوست - پلاک ۳۶۷ - طبقهٔ فوقانی داروخانهٔ دکتر فرشادفر

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه نعمت صابری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرضیه نعمت صابری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرضیه نعمت صابری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرضیه نعمت صابری چیست؟

دکتر مرضیه نعمت صابری متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مرضیه نعمت صابری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرضیه نعمت صابری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرضیه نعمت صابری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرضیه نعمت صابری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرضیه نعمت صابری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرضیه نعمت صابری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرضیه نعمت صابری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرضیه نعمت صابری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مرضیه نعمت صابری

دکتر مرضیه نعمت صابری متخصص کودکان به شماره نظام پزشکی 26507 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مرضیه نعمت صابری: مطب شرق تهران - بزرگراه امام علی (شمال به جنوب) - خروجی گلشن دوست - پلاک ۳۶۷ - طبقهٔ فوقانی داروخانهٔ دکتر فرشادفر

تجربه دکتر مرضیه نعمت صابری

دکتر مرضیه نعمت صابری متخصص کودکان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مرضیه نعمت صابری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مرضیه نعمت صابری متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر