درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 17:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر هرمز عظیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هرمز عظیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هرمز عظیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هرمز عظیمی چیست؟

دکتر هرمز عظیمی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) هستند.

زودترین نوبت دکتر هرمز عظیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هرمز عظیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هرمز عظیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هرمز عظیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هرمز عظیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هرمز عظیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هرمز عظیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هرمز عظیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هرمز عظیمی

دکتر هرمز عظیمی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) به شماره نظام پزشکی 24039 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر هرمز عظیمی

دکتر هرمز عظیمی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر هرمز عظیمی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر هرمز عظیمی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر