درمانکده
دکتر مریم پورکار جدید

دکتر مریم پورکار جدید

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

110,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

130,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 20:15
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مریم پورکار جدید نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم پورکار جدید نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم پورکار جدید، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم پورکار جدید چیست؟

دکتر مریم پورکار جدید فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم پورکار جدید چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم پورکار جدید را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم پورکار جدید مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم پورکار جدید در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم پورکار جدید رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم پورکار جدید مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم پورکار جدید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم پورکار جدید با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم پورکار جدید

دکتر مریم پورکار جدید فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم پورکار جدید یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 105125 هستند. آدرس مطب دکتر مریم پورکار جدید تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم پورکار جدید خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم پورکار جدید 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم پورکار جدید جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم پورکار جدید

دکتر مریم پورکار جدید دارای مدرک فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) و متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم پورکار جدید مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم پورکار جدید فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر