درمانکده
دکتر گل رسته خلاصه زاده

دکتر گل رسته خلاصه زاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 15:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر گل رسته خلاصه زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر گل رسته خلاصه زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر گل رسته خلاصه زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر گل رسته خلاصه زاده چیست؟

دکتر گل رسته خلاصه زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر گل رسته خلاصه زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر گل رسته خلاصه زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر گل رسته خلاصه زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر گل رسته خلاصه زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر گل رسته خلاصه زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر گل رسته خلاصه زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر گل رسته خلاصه زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گل رسته خلاصه زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر گل رسته خلاصه زاده

دکتر گل رسته خلاصه زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر گل رسته خلاصه زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29478 هستند. آدرس مطب دکتر گل رسته خلاصه زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر گل رسته خلاصه زاده خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر گل رسته خلاصه زاده 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر گل رسته خلاصه زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر گل رسته خلاصه زاده

دکتر گل رسته خلاصه زاده دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر گل رسته خلاصه زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر گل رسته خلاصه زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر