نوبت دهی دکتر مریم سادات میرغضنفری   عمومی

دکتر مریم سادات میرغضنفری

عمومی
شماره نظام پزشکی : 45507
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مریم سادات میرغضنفری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مریم سادات میرغضنفری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مریم سادات میرغضنفری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مریم سادات میرغضنفری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مریم سادات میرغضنفری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مریم سادات میرغضنفری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مریم سادات میرغضنفری چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر مریم سادات میرغضنفری

دکتر مریم سادات میرغضنفری عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم سادات میرغضنفری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45507 هستند. آدرس مطب دکتر مریم سادات میرغضنفری تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم سادات میرغضنفری خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم سادات میرغضنفری 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مریم سادات میرغضنفری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم سادات میرغضنفری

دکتر مریم سادات میرغضنفری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم سادات میرغضنفری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم سادات میرغضنفری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.