درمانکده
فرجاد شیخ الاسلامی

فرجاد شیخ الاسلامی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر فرجاد شیخ الاسلامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فرجاد شیخ الاسلامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فرجاد شیخ الاسلامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فرجاد شیخ الاسلامی چیست؟

فرجاد شیخ الاسلامی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت فرجاد شیخ الاسلامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فرجاد شیخ الاسلامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فرجاد شیخ الاسلامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فرجاد شیخ الاسلامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فرجاد شیخ الاسلامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فرجاد شیخ الاسلامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فرجاد شیخ الاسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت فرجاد شیخ الاسلامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فرجاد شیخ الاسلامی

فرجاد شیخ الاسلامی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به شماره نظام روانشناسی 7436 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فرجاد شیخ الاسلامی

فرجاد شیخ الاسلامی کارشناس روانشناسی بالینی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فرجاد شیخ الاسلامی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فرجاد شیخ الاسلامی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر