فرجاد شیخ الاسلامی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
شماره نظام روانشناسی : null
امکان دریافت مشاوره صوتی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 23 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر فرجاد شیخ الاسلامی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرجاد شیخ الاسلامی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرجاد شیخ الاسلامی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرجاد شیخ الاسلامی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرجاد شیخ الاسلامی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرجاد شیخ الاسلامی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرجاد شیخ الاسلامی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ فرجاد شیخ الاسلامی

فرجاد شیخ الاسلامی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. فرجاد شیخ الاسلامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب فرجاد شیخ الاسلامی تهران است. شما میتوانید از فرجاد شیخ الاسلامی خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت فرجاد شیخ الاسلامی 23 خرداد است. بیماران و مراجعین فرجاد شیخ الاسلامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فرجاد شیخ الاسلامی

فرجاد شیخ الاسلامی دارای مدرک کارشناس روانشناسی بالینی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فرجاد شیخ الاسلامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فرجاد شیخ الاسلامی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.