درمانکده
دکتر فاطمه پورامیررزداری

دکتر فاطمه پورامیررزداری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

50,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:20
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه پورامیررزداری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه پورامیررزداری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه پورامیررزداری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه پورامیررزداری چیست؟

دکتر فاطمه پورامیررزداری دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه پورامیررزداری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه پورامیررزداری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه پورامیررزداری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه پورامیررزداری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه پورامیررزداری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه پورامیررزداری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه پورامیررزداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه پورامیررزداری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه پورامیررزداری

دکتر فاطمه پورامیررزداری دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه پورامیررزداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16840 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه پورامیررزداری تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه پورامیررزداری خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه پورامیررزداری 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه پورامیررزداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه پورامیررزداری

دکتر فاطمه پورامیررزداری دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه پورامیررزداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه پورامیررزداری دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر