نوبت دهی دکتر فاطمه پورامیررزداری  دکترای روانشناسی

دکتر فاطمه پورامیررزداری

دکترای روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 16840
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 24 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه پورامیررزداری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه پورامیررزداری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه پورامیررزداری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه پورامیررزداری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه پورامیررزداری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه پورامیررزداری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه پورامیررزداری چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر فاطمه پورامیررزداری

دکتر فاطمه پورامیررزداری دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه پورامیررزداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 16840 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه پورامیررزداری تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه پورامیررزداری خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه پورامیررزداری 24 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه پورامیررزداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه پورامیررزداری

دکتر فاطمه پورامیررزداری دارای مدرک روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه پورامیررزداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه پورامیررزداری دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.