درمانکده
دکتر محمد صادق مسعودی

دکتر محمد صادق مسعودی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد صادق مسعودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمد صادق مسعودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد صادق مسعودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد صادق مسعودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد صادق مسعودی چیست؟

دکتر محمد صادق مسعودی فلوشیپ جراحی مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد صادق مسعودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد صادق مسعودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد صادق مسعودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد صادق مسعودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد صادق مسعودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد صادق مسعودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق مسعودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق مسعودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمد صادق مسعودی

دکتر محمد صادق مسعودی فلوشیپ جراحی مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد صادق مسعودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 110748 هستند. آدرس مطب دکتر محمد صادق مسعودی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد صادق مسعودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد صادق مسعودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد صادق مسعودی

دکتر محمد صادق مسعودی دارای مدرک فلوشیپ جراحی مغز و اعصاب کودکان و متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد صادق مسعودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد صادق مسعودی فلوشیپ جراحی مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر