درمانکده
دکتر ایرج وثوق

دکتر ایرج وثوق

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

179,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر ایرج وثوق

مطب مشهد

مشهد - خیابان احمد آباد - پرستار ۱/۲

هنوز بیمارهای دکتر ایرج وثوق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ایرج وثوق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ایرج وثوق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ایرج وثوق چیست؟

دکتر ایرج وثوق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر ایرج وثوق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ایرج وثوق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ایرج وثوق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ایرج وثوق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ایرج وثوق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ایرج وثوق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ایرج وثوق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایرج وثوق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ایرج وثوق

دکتر ایرج وثوق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ایرج وثوق یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54848 هستند. آدرس مطب دکتر ایرج وثوق مشهد - خیابان احمد آباد - پرستار ۱/۲ است. شما میتوانید از دکتر ایرج وثوق خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ایرج وثوق 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ایرج وثوق جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ایرج وثوق

دکتر ایرج وثوق دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ایرج وثوق مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ایرج وثوق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر