درمانکده
دکتر نسترن مهاجری اول

دکتر نسترن مهاجری اول

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر نسترن مهاجری اول نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نسترن مهاجری اول نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نسترن مهاجری اول، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نسترن مهاجری اول چیست؟

دکتر نسترن مهاجری اول دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر نسترن مهاجری اول چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نسترن مهاجری اول را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نسترن مهاجری اول مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نسترن مهاجری اول در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نسترن مهاجری اول رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نسترن مهاجری اول مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نسترن مهاجری اول چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسترن مهاجری اول با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نسترن مهاجری اول

دکتر نسترن مهاجری اول دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نسترن مهاجری اول یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 3098 هستند. آدرس مطب دکتر نسترن مهاجری اول تهران است. شما میتوانید از دکتر نسترن مهاجری اول خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نسترن مهاجری اول 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نسترن مهاجری اول جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نسترن مهاجری اول

دکتر نسترن مهاجری اول دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نسترن مهاجری اول مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نسترن مهاجری اول دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر