خاطره قربانپور ده سرخ

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
شماره نظام روانشناسی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 21 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر خاطره قربانپور ده سرخ نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر خاطره قربانپور ده سرخ چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر خاطره قربانپور ده سرخ چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر خاطره قربانپور ده سرخ مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر خاطره قربانپور ده سرخ رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر خاطره قربانپور ده سرخ نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر خاطره قربانپور ده سرخ چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ خاطره قربانپور ده سرخ

خاطره قربانپور ده سرخ کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. خاطره قربانپور ده سرخ یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب خاطره قربانپور ده سرخ تهران است. شما میتوانید از خاطره قربانپور ده سرخ خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت خاطره قربانپور ده سرخ 21 خرداد است. بیماران و مراجعین خاطره قربانپور ده سرخ جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه خاطره قربانپور ده سرخ

خاطره قربانپور ده سرخ دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به خاطره قربانپور ده سرخ مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از خاطره قربانپور ده سرخ کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.