درمانکده
خاطره قربانپور ده سرخ

خاطره قربانپور ده سرخ

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

250,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر خاطره قربانپور ده سرخ نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از خاطره قربانپور ده سرخ نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی خاطره قربانپور ده سرخ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص خاطره قربانپور ده سرخ چیست؟

خاطره قربانپور ده سرخ کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت خاطره قربانپور ده سرخ چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت خاطره قربانپور ده سرخ را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از خاطره قربانپور ده سرخ مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین خاطره قربانپور ده سرخ در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از خاطره قربانپور ده سرخ رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به خاطره قربانپور ده سرخ مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت خاطره قربانپور ده سرخ چقدر است؟

هزینه ویزیت خاطره قربانپور ده سرخ با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره خاطره قربانپور ده سرخ

خاطره قربانپور ده سرخ کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به شماره نظام روانشناسی null یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه خاطره قربانپور ده سرخ

خاطره قربانپور ده سرخ کارشناس روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به خاطره قربانپور ده سرخ مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از خاطره قربانپور ده سرخ کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر