درمانکده
دکتر دل آرام حاجی باقر

دکتر دل آرام حاجی باقر

تهران
5
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر دل آرام حاجی باقر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر دل آرام حاجی باقر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر دل آرام حاجی باقر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر دل آرام حاجی باقر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر دل آرام حاجی باقر چیست؟

دکتر دل آرام حاجی باقر دکترای روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت دکتر دل آرام حاجی باقر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر دل آرام حاجی باقر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر دل آرام حاجی باقر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر دل آرام حاجی باقر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر دل آرام حاجی باقر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر دل آرام حاجی باقر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر دل آرام حاجی باقر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر دل آرام حاجی باقر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر دل آرام حاجی باقر

دکتر دل آرام حاجی باقر دکترای روانشناسی بالینی به شماره نظام پزشکی ۳۸۳۶۲ یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر دل آرام حاجی باقر

دکتر دل آرام حاجی باقر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکترا روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر دل آرام حاجی باقر مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر دل آرام حاجی باقر دکترای روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر