نوبت دهی دکتر منوچهر وحید فرهمندی  فلوشیپ هیپ و لگن

دکتر منوچهر وحید فرهمندی

فلوشیپ هیپ و لگن
شماره نظام پزشکی : 13991
تجربه 42سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر منوچهر وحید فرهمندی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر منوچهر وحید فرهمندی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر منوچهر وحید فرهمندی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر منوچهر وحید فرهمندی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر منوچهر وحید فرهمندی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر منوچهر وحید فرهمندی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر منوچهر وحید فرهمندی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر منوچهر وحید فرهمندی چقدر است؟

دربارۀ دکتر منوچهر وحید فرهمندی

دکتر منوچهر وحید فرهمندی فلوشیپ هیپ و لگن از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منوچهر وحید فرهمندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13991 هستند. آدرس مطب دکتر منوچهر وحید فرهمندی تهران است. شما میتوانید از دکتر منوچهر وحید فرهمندی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منوچهر وحید فرهمندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منوچهر وحید فرهمندی

دکتر منوچهر وحید فرهمندی دارای مدرک فلوشیپ جراحی تعویض مفاصل لگن و زانو و متخصص ارتوپدی و عضو هیئت علمی دانشیار ارتوپدی دانشگاه شهید بهشتی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منوچهر وحید فرهمندی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منوچهر وحید فرهمندی فلوشیپ هیپ و لگن به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.