نوبت دهی دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی  دکترای روانشناسی

دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی

دکترای روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : مارال حقیقی کرمانشاهی
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 11سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی

دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی مارال حقیقی کرمانشاهی هستند. آدرس مطب دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بین آرش مهر و پاتریس - پلاک 36 است. شما میتوانید از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی

دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.