درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محمد باد صبا

مطب مشهد

مشهد - چهارراه دکتری - به سمت بیمارستان امام رضا - نبش ابن سینای 1 - ساختمان حکیم - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر محمد باد صبا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد باد صبا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد باد صبا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد باد صبا چیست؟

دکتر محمد باد صبا متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد باد صبا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد باد صبا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد باد صبا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد باد صبا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد باد صبا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد باد صبا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد باد صبا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد باد صبا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد باد صبا

دکتر محمد باد صبا متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به شماره نظام پزشکی 83874 یکی از پزشکان مشهد با سابقه کاری بیش از 16 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمد باد صبا: مشهد - چهارراه دکتری - به سمت بیمارستان امام رضا - نبش ابن سینای 1 - ساختمان حکیم - طبقه اول

تجربه دکتر محمد باد صبا

دکتر محمد باد صبا متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمد باد صبا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمد باد صبا متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر