نوبت دهی دکتر محمود پیری اردکانی  فوق تخصص جراحی پستان

دکتر محمود پیری اردکانی

فوق تخصص جراحی پستان
شماره نظام پزشکی : 29999
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 15سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محمود پیری اردکانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمود پیری اردکانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمود پیری اردکانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمود پیری اردکانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمود پیری اردکانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمود پیری اردکانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمود پیری اردکانی چقدر است؟

Item 1 of 3

دربارۀ دکتر محمود پیری اردکانی

دکتر محمود پیری اردکانی فوق تخصص جراحی پستان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمود پیری اردکانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29999 هستند. آدرس مطب دکتر محمود پیری اردکانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمود پیری اردکانی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمود پیری اردکانی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محمود پیری اردکانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمود پیری اردکانی

دکتر محمود پیری اردکانی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پستان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمود پیری اردکانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمود پیری اردکانی فوق تخصص جراحی پستان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.