درمانکده
فاطمه احمدی

فاطمه احمدی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه احمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فاطمه احمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فاطمه احمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فاطمه احمدی چیست؟

فاطمه احمدی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت فاطمه احمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فاطمه احمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فاطمه احمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فاطمه احمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فاطمه احمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فاطمه احمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فاطمه احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت فاطمه احمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فاطمه احمدی

فاطمه احمدی کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی null یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 2 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فاطمه احمدی

فاطمه احمدی کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فاطمه احمدی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فاطمه احمدی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر