درمانکده
دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

مشهد
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

مطب مشهد

مشهد - احمد آباد - خیابان عدالت - نبش عدالت 1 - ساختمان لقمان - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر سعید حفیظی لطف آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سعید حفیظی لطف آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سعید حفیظی لطف آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سعید حفیظی لطف آبادی چیست؟

دکتر سعید حفیظی لطف آبادی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سعید حفیظی لطف آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سعید حفیظی لطف آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سعید حفیظی لطف آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سعید حفیظی لطف آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سعید حفیظی لطف آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سعید حفیظی لطف آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سعید حفیظی لطف آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید حفیظی لطف آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

دکتر سعید حفیظی لطف آبادی متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 56229 یکی از پزشکان مشهد با سابقه کاری بیش از 16 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سعید حفیظی لطف آبادی: مشهد - احمد آباد - خیابان عدالت - نبش عدالت 1 - ساختمان لقمان - طبقه دوم

تجربه دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

دکتر سعید حفیظی لطف آبادی متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سعید حفیظی لطف آبادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سعید حفیظی لطف آبادی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر