دکتر لادن آریانپور

دکتر لادن آریانپور

شیراز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اردیبهشت ساعت 14:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:20
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر لادن آریانپور

مطب شیراز

شیراز - خیابان ملاصدرا - کوچه 4 - ساختمان دیبا - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر لادن آریانپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر لادن آریانپور نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر لادن آریانپور چیست؟

دکتر لادن آریانپور متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان زگیل تناسلی، بارداری، عفونت واژن به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر لادن آریانپور رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر لادن آریانپور چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر لادن آریانپور چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر لادن آریانپور مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر لادن آریانپور، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لادن آریانپور

دکتر لادن آریانپور متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 90643 یکی از پزشکان شیراز با بیش از 16 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های زگیل تناسلی,بارداری,عفونت واژن به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر لادن آریانپور استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر لادن آریانپور مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر لادن آریانپور، متخصص متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر لادن آریانپور می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر لادن آریانپور :
  • شیراز - خیابان ملاصدرا - کوچه 4 - ساختمان دیبا - طبقه سوم
مطالعه بیشتر