نوبت دهی دکتر ریتا عمادی الله یاری  متخصص زنان

دکتر ریتا عمادی الله یاری

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 73577
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر ریتا عمادی الله یاری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ریتا عمادی الله یاری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ریتا عمادی الله یاری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ریتا عمادی الله یاری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ریتا عمادی الله یاری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ریتا عمادی الله یاری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ریتا عمادی الله یاری چقدر است؟

دربارۀ دکتر ریتا عمادی الله یاری

دکتر ریتا عمادی الله یاری متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ریتا عمادی الله یاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73577 هستند. آدرس مطب دکتر ریتا عمادی الله یاری تهران است. شما میتوانید از دکتر ریتا عمادی الله یاری خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ریتا عمادی الله یاری 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر ریتا عمادی الله یاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ریتا عمادی الله یاری

دکتر ریتا عمادی الله یاری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ریتا عمادی الله یاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ریتا عمادی الله یاری متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.