نوبت دهی دکتر مرضیه اصغریان فرگی  فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی

دکتر مرضیه اصغریان فرگی

فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی
شماره نظام پزشکی : 102555
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مرضیه اصغریان فرگی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر مرضیه اصغریان فرگی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مرضیه اصغریان فرگی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مرضیه اصغریان فرگی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مرضیه اصغریان فرگی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مرضیه اصغریان فرگی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مرضیه اصغریان فرگی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مرضیه اصغریان فرگی چقدر است؟

دربارۀ دکتر مرضیه اصغریان فرگی

دکتر مرضیه اصغریان فرگی فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرضیه اصغریان فرگی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 102555 هستند. آدرس مطب دکتر مرضیه اصغریان فرگی تهران است. شما میتوانید از دکتر مرضیه اصغریان فرگی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرضیه اصغریان فرگی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرضیه اصغریان فرگی

دکتر مرضیه اصغریان فرگی دارای مدرک فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی و متخصص بیماری‌های کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرضیه اصغریان فرگی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرضیه اصغریان فرگی فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.