نوبت دهی دکتر امیررضا عظیمی صائین  فلوشیپ فوق تخصصی بیماری MS

دکتر امیررضا عظیمی صائین

فلوشیپ فوق تخصصی بیماری MS
شماره نظام پزشکی : 83990
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امیررضا عظیمی صائین را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر امیررضا عظیمی صائین نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیررضا عظیمی صائین چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیررضا عظیمی صائین چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیررضا عظیمی صائین مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیررضا عظیمی صائین رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیررضا عظیمی صائین نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیررضا عظیمی صائین چقدر است؟

دربارۀ دکتر امیررضا عظیمی صائین

دکتر امیررضا عظیمی صائین فلوشیپ فوق تخصصی بیماری MS از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیررضا عظیمی صائین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 83990 هستند. آدرس مطب دکتر امیررضا عظیمی صائین تهران است. شما میتوانید از دکتر امیررضا عظیمی صائین خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیررضا عظیمی صائین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیررضا عظیمی صائین

دکتر امیررضا عظیمی صائین دارای مدرک فلوشیپ فوق تخصصی بیماری MS و متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیررضا عظیمی صائین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیررضا عظیمی صائین فلوشیپ فوق تخصصی بیماری MS به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.