درمانکده
دکتر اولدوز الوش

دکتر اولدوز الوش

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اولدوز الوش به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اولدوز الوش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اولدوز الوش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اولدوز الوش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اولدوز الوش چیست؟

دکتر اولدوز الوش فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر اولدوز الوش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اولدوز الوش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اولدوز الوش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اولدوز الوش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اولدوز الوش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اولدوز الوش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اولدوز الوش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اولدوز الوش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر اولدوز الوش

دکتر اولدوز الوش فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اولدوز الوش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 109786 هستند. آدرس مطب دکتر اولدوز الوش تهران است. شما میتوانید از دکتر اولدوز الوش خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اولدوز الوش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اولدوز الوش

دکتر اولدوز الوش دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اولدوز الوش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اولدوز الوش فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط